Безпека

Даний розділ присвячено захисту персональної інформації та запобіганню можливого витоку даних. Інформаційною безпекою називають заходи щодо захисту інформації від неавторизованого доступу, руйнування, модифікації, розкриття персональних даних у спільному доступі. Інформаційна безпека включає засоби щодо захисту даних доступу до персонального облікового запису кабінету трейдера. Перше, на що необхідно звернути увагу,- це створення надійного паролю. Нажаль, іноді пароль вдається вгадати, тим більш, що більшість користувачів у якості паролю використовують свої імена, імена своїх близьких, дати народження.


Ось декілька порад з вибору надійного паролю:

  • Використовуйте унікальний пароль для свого облікового запису кабінету трейдера. Не використовуйте скрізь один і той же пароль тому це дуже ризиковано: дізнавшись його, шахрай зможе отримати доступ і до вашої поштової скриньки, і до персонального кабінету і електронного гаманця.
  • Регулярно змінюйте пароль. Людина, яка знає Ваш пароль, зможе заходити до кабінету трейдера без Вашого відома.
  • Обирайте у якості пароля таку комбінацію літер, цифр та символів, яка ніяким чином не співвідноситься особисто з Вами. Використовуйте таку комбінацію, яка складається з цифр, символів та літер у різних регістрах. Для восьми значного паролю, який включає літери обох регістрів, цифри та символи, кількість можливих варіантів у 30 000 разів більше, ніж якщо пароль складається лише з прописних літер.

Деякі клієнти припускаються помилки, залишаючи листи з паролем доступу у своїй поштовій скриньці. Не зберігайте пароль до кабінету трейдера або торгівельних рахунків на безкоштовних поштових сервісах! Після реєстрації та одержання паролів видаляйте такі повідомлення. Отримавши доступ до вашої поштової скриньки, зловмисник може знайти там листа з конфіденційною інформацією, що містить пароль до персонального кабінету трейдера.


Час від часу перевіряйте статистику відвідувань вашого кабінету. Даний звіт містить IP адреси входів, версії інтернет браузерів та дату відвідування. У даному розділі таку можливість реалізовано.


Для більшої безпеки при проведенні фінансових операцій, зокрема операцій по виведенню коштів, використовуйте СМС авторизацію. Обравши даний режим безпеки, усі заявки на виведення коштів будуть підтверджуватися спеціальним кодом, відправленим на мобільний телефон.