Попередження про ризики

Клієнт розуміє, що торгівля на ринку фінансових ринках пов'язана з високими ризиками, і усвідомлює ймовірність досить значних збитків від торгових операцій. Перш ніж приступити до торгової діяльності, рекомендується провести ретельний аналіз свого фінансового становища. Клієнт усвідомлює, що існує ризик втрати депозиту в повному обсязі в процесі проведення торговельних операцій на ринку.

 

Клієнт згоден з тим, що Компанія не несе відповідальності за збитки Клієнта, викликані безпосередньо або побічно обмеженнями з боку уряду, ринковими правилами, припиненням торгів, військовими діями або іншими «форс-мажорними» обставинами, які непідвладні контролю з боку Компанії.

Клієнт володіє інформацією про можливі додаткові ризики, пов'язані з роботою електронних торговельних систем, а також проблемами зв'язку мережі Інтернет.

 

Клієнт несе всю відповідальність за ризики, пов'язані зі зберіганням даних доступу до торгового рахунку і зобов'язаний запобігти можливість доступу третіх осіб до торгових пристроям. Втрати і ризики Клієнта, пов'язані з відновленням доступу до торгового рахунку, не накладають зобов'язань на Компанію, крім надання нових даних доступу Клієнту за умови достатньої і однозначної ідентифікації Клієнта як власника цього рахунку.