Швидкість розрахунків

Нам добре відомий широко розповсюджений афоризм: час- гроші. Саме тому ми максимально скоротили час обробки заявок на виведення коштів. Тепер час, відведений на виведення коштів, складає не більше 30 хвилин з моменту подання заявки*.

Обробка заявки
на вивід

Подача заявки

Ви оформлюєте заявку на виведення коштів в персональній області кабінету трейдера.

Процедура оформлення надзвичайно проста: достатньо лише перейти до розділу «фінанси» - «виведення», обрати сейф або торгівельний рахунок із відкидного списку, вказати суму виведення і відмітити обрану платіжну систему.

Підтвердження

Після того як вказані всі деталі виведення, необхідно підтвердити вибір в формі «Подати заявку на виведення коштів».

Після чого на Вашу електронну адресу чи мобільний телефон, в залежності від обраного способу підтвердження фінансових операцій, приходить код підтвердження заявки. Вкажіть номер гаманця в платіжній системі. Отриманий код підтвердження слід вказати у відповідному полі та завершити формування заявки.

Перевірка

Заявка направляється до фінансового відділу компанії. Співробітники фінансового відділу в максимально скорочені строки здійснюють перевірку оформленої заявки.

Зарахування

Після перевірки, як правило, протягом 30 хвилин кошти поступають на рахунок, реквізити якого вказані в заявці.

Робота фінансового відділу

Ми завжди робили акцент на швидкість розрахунків та якості обслуговування. Саме тому в області відділу фінансових операцій був повністю переглянутий механізм роботи. Виведення коштів на платіжні системи здійснюється найчастіше миттєво, що не порівняти із банківським платежем або поштовим переказом, які можуть тривати від 1 до 3 днів. Виникає питання: навіщо затягувати з виплатою, якщо операція проведення платежу відбувається за лічені хвилини? Скоротивши час обробки заявок на виведення, наша компанія прагне стати ближче до наших клієнтів, розуміючи бажання кожного клієнта отримати зароблений прибуток як можливо скоріше. Ми впевнені, що швидкість розрахунків буде відмінною особливістю нашої компанії серед більшості наших конкурентів.


*Слід відмітити, що час обробки заявок на зняття коштів в де-яких випадках може бути збільшено. Наприклад, після сильного тренду може зрости навантаження на операторів фінансового відділу з причини того, що багато трейдерів заробили та виводять прибуток, оформлюючи велику кількість заявок. Або у вихідні, коли обробка заявок відбувається двічі на добу.
Важливо знати, що всі заявки буде оброблено у строки, що не перевищують час, регламентований у договорі компанії, в розділі 1. «Порядок розрахунків».