Відкрити торгівельний рахунок

 

Вирішили випробувати себе на ринку Форекс? Відкривайте реальний
торгівельний рахунок і приєднуйтесь до більш ніж 150 000 трейдерів!


 
Росія:     +7 (495) 669-32-73 Україна: +38 (044) 361-40-93
Торгівельні рахунки для реальної торгівлі із стандартним розміром лоту і мінімальним шагом контракту. В залежності від типу, відкрити торгівельний рахунок можна в одній із валют, таки як: UAH, RUR, EUR,USD. Підходять для досвідчених трейдерів, а також трейдерів, які бажають вести торгівлю із розрахунковою валютою що різниться від долара США.
Торгівельний W-CENT – рахунок для реальної торгівлі, розрахунковою валютою якого являються центи США або Європейська валюта в залежності від типу центового рахунку: 1 cent = 0,01 USD/EUR. Це ідеальне рішення для починаючих трейдерів. Почати торгівлю Ви зможете, поповнивши торгівельний рахунок на суму від 1 USD. Торгівля на даних рахунках допоможе Вам закріпити отримані знання та освоїти нові стратегії при мінімальних вкладеннях.
Якщо Ви вважаєте, що все ще не готові до роботи на реальних рахунках, або ще залишилися неперевірені торгівельні стратегії,- рекомендуємо перейти до відкриття навчального рахунку і продовжити навчання або вдосконалити торгівельну тактику, і після цього повернутися до відкриття реального торгівельного рахунку.


В КОМПАНІЇ ПРОПОНУЄТЬСЯ НА ВИБІР ДЕКІЛЬКА ТИПІВ ТОРГІВЕЛЬНИХ РАХУНКІВ:


W-CENT Рахунки для починаючих трейдерів з мінімальним депозитом від 1USD. Розрахунок прибутку і маржинальних вимог на даному типі торгівельних рахунків здійснюється в центах USD/EUR. Це дозволяє вести торгівлю з невеликими сумами, що буде корисним для новачків, у яких немає достатнього досвіду торгівлі на міжнародному валютному ринку. Торгівля на центових рахунках в достатній мірі дозволяє оцінити можливості торгівлі при невеликих торгівельних ризиках, а також оцінити переваги праці брокера. На вільні кошти нараховується відсоткова ставка, що дорівнює 8,5%.


W-PROFI Рахунки для досвідчених трейдерів, розрахунковою валютою може виступати USD/EUR/UAH/RUR, в залежності від обраної валюти при відкритті рахунку. Мінімальний депозит при відкритті рахунку складає 1 USD. На даному типі торгівельних рахунків передбачено мінімальний шаг і розмір контракту. Відсоткова ставка, яка нараховується на вільні кошти, дорівнює 8,5%.


W-ECN Рахунки з плаваючим спредом і ринковим типом виконання. Основною перевагою при торгівлі на ECN рахунках являється відсутність реквот, вузький ринковий спред, вихід на міжбанківську ліквідність, котировка з точністю 5-го знаку після коми. Торгівельні розпорядження, завдяки інноваційним технологіям перекриття клієнтських позицій STP (straight-through processing), виконуються майже миттєво. Річний відсоток на вільні кошти на даному типі торгівельних рахунків не нараховується.


Детальніше про всі торгівельні умови для всіх типів торгівельних рахунків наявних у нашій компанії можна ознайомитись на сторінці «типи рахунків», Тут також можна здійснити вибір необхідного типу торгівельного рахунку та приступити до його відкриття. Процедура реєстрації не потребує багато часу.